Dětská helma ABUS Smiley

Dětská helma ABUS Smiley

Model PRINCESSVelikost univerzální: S 45-50 cm, váha pouze 225 gM 50-55 cm, váha pouze 240 g

790 Kč

Dostupnost: Skladem

Technologie a vybavení:
Prvotřídní německá helma vyrobená IN MOLD technologií, tedy dokonalé spojení tuhé vnější skořepiny s vnitřní hmotou absorbující nárazy (EPS), zabrání rozlomení přilby i při tvrdším nárazu.
Celková hloubka skeletu dobře chrání také zátylek, přední část s integrovaným štítkem zase navyšuje deformační zóny helmy v případě čelního nárazu.
Usazení na hlavičce dítěte je velice jisté, což je vedle samotné hloubky skeletu zásluha také rozměrných výstelek pokrývajících celou čelní partii až k oblasti spánků.
8 ventilačních otvorů s integrovanou síťkou proti hmyzu.
Zoom systém – přesné a pohodlné nastavení vnitřní plastové čelenky pomocí otočného kolečka na zátylku. Stažení je zde celoobvodové, netýká se tedy pouze zadní třetiny až poloviny čelenky, jak bývá zvykem u levných dětských přileb.
Stahovací Zoom systém na zátylku je vybaven ochranným polstrováním, stejně tak bajonetové zapínání pod bradou, aby se zabránilo přiskřípnutí brady dítěte.
Propracované boční plastové dílce pro optimální upevnění a usazení přilby na hlavičce, jejichž aretací se nastavuje poloha předních popruhů vůči zadním.
Vysokou pasivní bezpečnost zabezpečují výrazné reflexní odrazky.
TIP!
K této dětské přilbě je možné přikoupit speciální zimní kit! Oceníte za chladného počasí.

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info