Dětská helma ABUS Chilly

Dětská helma ABUS Chilly

Model BLUE, Velikost univerzální:S 46-52 cm, váha pouze 215 gM 52-57 cm, váha pouze 230 g

990 Kč

Dostupnost: Skladem

Technologie a vybavení:
Prvotřídní německá helma vyrobená IN MOLD technologií, tedy dokonalé spojení tuhé vnější skořepiny s vnitřní hmotou absorbující nárazy (EPS), zabrání rozlomení přilby i při tvrdším nárazu.
Celková hloubka skeletu dobře chrání také zátylek, přední část s integrovaným štítkem zase navyšuje deformační zóny přilby v případě čelního nárazu.
Usazení na hlavičce dítěte je velice jisté, což je vedle samotné hloubky skeletu zásluha také rozměrných výstelek pokrývajících celou čelní partii až k oblasti spánků.
5 vstupních a 6 výstupních ventilačních otvorů spojených vzduchovými průduchy. Integrovaná síťka proti hmyzu.
Zoom Lite systém – přesné a pohodlné nastavení vnitřní plastové čelenky pomocí otočného kolečka na zátylku. Stažení je zde celoobvodové, netýká se tedy pouze zadní třetiny až poloviny čelenky, jak bývá zvykem u levných dětských přileb.
Geniální a jednoduché polohovací zapínání pod bradou k rychlému a pohodlnému aktuálnímu nastavení bez nutnosti měnit délku bočních popruhů. Ochrana proti přiskřípnutí brady dítěte.
Propracované boční plastové dílce pro optimální upevnění a usazení přilby na hlavičce, jejichž aretací se nastavuje poloha předních popruhů vůči zadním.
Vysokou pasivní bezpečnost zabezpečují výrazné reflexní odrazky.
Pratelná antibakteriální vložka.
Ve velikosti S je tato helma dodávána se silnějším vnitřním polstrováním navíc k případnému dodatečnému přesnějšímu a pohodlnějšímu nastavení.

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info